Środa, 20 Lutego 2019, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Aktualności
Stowarzyszenie poleca :)

Stowarzyszenie bardzo poleca :)

Superwizja grupowa w Rzeszowie

Termin: 20.04.2018
Koszt: 290 zł/osoba
Czas trwania: 10 godzin dydaktycznych

Prowadzenie: dr n. med. Artur Kołakowski – superwizor PTTPiB

Serdecznie zapraszamy na po raz pierwszy organizowaną przez nas w Rzeszowie superwizję pracy z pacjentami w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej. Jest ona przeznaczona dla wszystkich osób wykorzystujących techniki poznawcze i behawioralne w pracy z pacjentami w każdym wieku – dzieci, nastolatki, osoby dorosłe.
Superwizja jest nieodzownym elementem prowadzonej terapii – pomaga terapeucie przyjrzeć się jego sposobowi pracy z pacjentem. W trakcie superwizji przyglądamy się całemu procesowi psychoterapii, począwszy od postawionej diagnozy, poprzez konceptualizację klienta, skończywszy na wyborze technik do pracy. Superwizja pozwala też zastanowić się jakie trudności przeszkadzają w osiągnięciu wyznaczonych celów terapeutycznych.

W przypadku superwizji w terapii poznawczo – behawioralnej w żadnym wypadku nie chodzi o ocenianie terapeuty – jest to wspólne szukanie alternatywnych dróg, które być może szybciej pozwolą pomóc klientowi osiągnąć trochę lepszy poziom funkcjonowania i zadowolenia z życia.

Osoby uczestniczące w superwizji otrzymają zaświadczenie o 10 godzinach superwizji grupowej.

O prowadzącym: Artur Kołakowski na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą z problemami rozwojowymi, psychologicznymi i psychoterapeutycznymi, zarówno jako lekarz jak i psychoterapeuta, obecnie w tutejszym Ośrodku Poza Schematami. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży oraz psychoterapii nastolatków. Prowadzi też psychoterapię osób dorosłych ze złożonymi problemami klinicznymi. Od wielu lat prowadzi superwizje i uczy prowadzenia terapii poznawczo – behawioralnej – obecnie w Szkole Psychoterapii Crescentia – współpracuje też z kilkoma innymi ośrodkami uczącymi psychoterapii.Zapisy prowadzi sekretariat Poradni Poza-Schematami:
tel. 500 340 899

wstecz
Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry