Piątek, 19 Stycznia 2018, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Aktualności
Szczęśliwego Nowego Roku 2018 !!!
Szczęśliwego Nowego Roku ! Powodzenia w życiu osobistym i zawodowym Samych sukcesów i radości! życzy Zarząd Stowarzyszenia

więcej

Materiały z konferencji: ADHD, FAS, zaburzenia integracji sensorycznej
Dziękujemy wszystkim prelegentom i uczestnikom XII Podkarpackiej Konferencji Szkoleniowej "ADHD, FAS, zaburzenia integracji sensorycznej – podobne trudności szkolne i wychowawcze ale różne rozpoznania", która odbyła się w dniach 8 -9 grudnia 2017 r.

więcej

Kolejne spotkanie z cyklu „Warsztaty dla Dobrych Rodziców”
Kolejne spotkanie dla rodziców z cyklu „Warsztaty dla Dobrych Rodziców” odbędzie się 2 stycznia 2013 roku o godzinie 18:00.
więcej
Spotkanie dla rodziców
Zapraszamy rodziców dzieci nadpobudliwych oraz nauczycieli na spotkanie w dniu 9 stycznia 2013 o godzinie 17:30.
więcej
"Wycieczka w głąb Ziemi"
Zapraszamy na wycieczkę zarówno dzieci, rodziców, jak i dziadków. 28-29.12.2012 ADHD-owcy jadą do kopalni soli do Bochni.
więcej
Nowy cykl "Warsztaty dla dobrych rodziców"
Zapraszamy na nową edycję spotkań "Warsztaty dla dobrych rodziców". Termin rozpoczęcia zajęć: 05. 12. 2012 roku o godzinie 17:30. Zgłoszenia drogą mailową adhd-rzeszow@wp.pl
więcej
Uwaga! Zbieramy plastikowe nakrętki
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej akcji wystarczy, że po wypiciu napoju z plastikową nakrętką, zachowasz ją i przyniesiesz do biura Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową.
więcej
Zajęcia na basenie
Przypominamy rodzicom, że zajęcia na basenie dla dzieci wg koncepcji Halliwick odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 9:45 na Krytej Pływalni WSK-PZL przy ul. Matuszczaka 9 w Rzeszowie. Informacja w biurze (17 8520051) lub u p. Edyty (tel. 608833006)
więcej
„Przewodnik o dostępnych formach opieki zdrowotnej dla osób z zaburzeniami psychicznymi
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową informuje, że Stowarzyszenie Rodzin “Otwarty Umysł"opracowało „Przewodnik o dostępnych formach opieki zdrowotnej, dla osób z zaburzeniami psychicznymi"
więcej
1  «««  11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19  »»»  19
Archiwum aktualności
Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry