Poniedziałek, 17 Grudnia 2018, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Aktualności
Spotkanie dla rodziców :)
Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rodziców i obecnych członków Stowarzyszenia w miesiącu listopadzie odbędzie się 07.11.2018 r. (środa) o godz. 18:30.

więcej

„ADHD – wyzwanie i działanie”
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową informuje, że od 01.07.2016 r. rusza nabór dzieci do zadania publicznego współfinansowanego ze środków Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie
więcej
Konferencja "Rodzinne uwarunkowania trudności wychowawczych i szkolnych dzieci"
Poradnia Psychologiczno - Pedagogniczna Nr 2 w Rzeszowie, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową w Rzeszowie oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania dziękuje za udział wszystkim uczestnikom konferencji

więcej
Zajęcia "Tygrysek piłkarzem"
Informujemy, że zakończyły się zajęcia zaplanowane w czerwcu w ramach zadania publicznego "Tygrysek piłkarzem". Kolejne cotygodniowe zajęcia rozpoczną się we wrześniu. Informacja zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej.

więcej
Walne Zebranie dla Członków Stowarzyszenia.
Informujemy, że 29.06.2016 r. o godzinie 19:00 w biurze Stowarzyszenia odbędzie się Walne Zebranie dla Członków Stowarzyszenia.

więcej
Zapraszamy na konferencję Rodzinne uwarunkowania trudności wychowawczych i szkolnych dzieci.
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Ruchową w Rzeszowie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zapraszają na konferencję w dniu 10 czerwca 2016 r.
więcej
„SPECJALISTYCZNE ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI ROZWOJOWYMI I EDUKACYJNYMI”
Stowarzyszenie od 01.05.2016 r. do 30.11.2016 r. realizuje zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Miasta Rzeszowa pn. „SPECJALISTYCZNE ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI ROZWOJOWYMI I EDUKACYJNYMI”

więcej
Zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci - kl. I - III szkoły podstawowej - 16.03.2016 r. (środa) godz. 15:45
Serdecznie zapraszamy na zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci z kl. I-III szkoły podstawowej (...)

więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  20
Archiwum aktualności
Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry