Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Aktualności
Warsztaty wielkanocne dla dzieci
Zapraszamy serdecznie nasze dzieciaki w dniu 21 marca na godzinę 18:00 na warsztaty wielkanocne. Przygotujemy wspólnie karteczki dla osób wspierających Stowarzyszenie jak również własnoręczne ozdoby związane ze Świętami Wielkanocnymi.

więcej

Asystent ucznia niepełnosprawnego
Zapraszamy do wysłuchania programu w Radio Via z 11 marca 2015 roku na temat pracy Asystentów uczniów niepełnosprawnych w podkarpackich szkołach. Gościem programu była pani Katarzyna Orkisz -tutor w ramach projektu Asystent ucznia

więcej
Walentynki :)
W Dniu Świętego Walentego (...)

więcej
Spotkanie dla Rodziców w marcu
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową zaprasza na spotkanie dla Rodziców

więcej
Konferenja promująca zatrudnienie asystentów
W dniu 25.02.2015 r. odbędzie się konferencja promująca zatrudnienie asystentów w ramach projektu: „Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie”.
więcej
Uwaga dzieci :) Ferie nie muszą być nudne!!!
Zapraszamy chętne dzieci na warsztaty do Stowarzyszenia. Zabierzcie ze sobą babcię lub dziadka, mamę czy tatę. Wspólnie nauczymy się szydełkować, robić na drutach czy zrobić własną biżuterię. Czas ferii to świetny czas na nowe umiejętności:)

więcej
Spotkanie z rodzicami
Zapraszamy na zebranie członków Stowarzyszenia jak i nowych rodziców w dniu 14 stycznia 2015 roku na godzinę 17:15 w biurze Stowarzyszenia.

więcej
Nowy Rok 2015 r. !!!
Szczęśliwego Nowego Roku (...)

więcej
1  «««  5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13  »»»  19
Archiwum aktualności
Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry