Środa, 20 Marca 2019, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Do sponsorów
 

Drodzy Państwo

Nasze Stowarzyszenie zajmuje się działalnością na rzecz dzieci, ze specyficznymi zaburzeniami zachowania, takimi jak nadpobudliwość psychoruchowa, zaburzenia koncentracji uwagi. W celach statutowych Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności edukacyjnej, diagnozowanie, opieka nad rodzinami i wszechstronna pomoc, a także stworzenie warunków sprzyjających rzeczywistemu rozwojowi i funkcjonowaniu tych dzieci w społeczeństwie.

Dzieci nadpobudliwe, posiadają wysoki potencjał intelektualny i wyjątkową wrażliwość. To "geniusz" ukryty pod zachowaniami dla wielu niezrozumiałymi. Ale to właśnie te dzieci sprawiają, że musimy zatrzymać się i znaleźć czas na chwilę refleksji nad tym, co tak naprawdę jest najważniejsze. Nie zasługują więc one na miejsce jakie obecnie zajmują w polskim społeczeństwie, a właściwie na brak tego miejsca. Nie ma dla nich szkół i ośrodków, nie ma należytej opieki, a ustanowione prawa akty prawne nie mają odbicia w życiu codziennym. Chcemy zrobić wszystko by szanowano je tak, jak ludzi zdrowych, chcemy, by były szczęśliwe i zadowolone wśród nas, bo wtedy świat i życie będą głębsze, pełniejsze.

Poszukujemy osób, instytucji, decydentów, którzy wraz z nami pochylą się z namysłem nad problemem tych dzieci. Zwracamy się z prośbą o pomoc na ich rzecz, pomoc finansową lub w innej formie, która wspomoże działalność Stowarzyszenia.


Nie ma dzieci i człowieka, w których nie odnalazłaby się cząstka Stwórcy, w których nie byłoby jego doskonałości.

Trzeba ją tylko wokół siebie dostrzec.

Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Nr konta 73 1240 1792 1111 0010 0561 0438

Bank PEKAO S.A I/O w Rzeszowie

Nr KRS 0000227167

REGON 180015329

NIP 813 - 33 - 85 - 871

Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry