Środa, 20 Marca 2019, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
1% podatku

1% podatku - zdecyduj o swoich podatkach


Zadecyduj na jakie cele mają być przeznaczone Twoje podatki.

 

Narzekamy na sposób w jaki  państwo wydaje nasze pieniądze. Uważamy, że je marnotrawi. Wydajmy więc niewielka  część pieniędzy z naszych podatków po swojemu. Wybierzmy cel na który  przekażemy  kwotą równą 1 %  naszego podatku.
Przekazując 1% SWOJEGO  podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia dasz szansę dzieciom z ADHD lepiej funkcjonować  w społeczeństwie.

 


 

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową jest organizacją pożytku publicznego.

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową zwraca się z prośbą o wsparcie nas odpisem 1% z Państwa podatku.


Nasze Stowarzyszenie zajmuje się działalnością na rzecz dzieci, ze specyficznymi zaburzeniami zachowania, takimi jak nadpobudliwość psychoruchowa, zaburzenia koncentracji uwagi. W celach statutowych Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności edukacyjnej, diagnozowanie, opieka nad rodzinami i wszechstronna pomoc, a także stworzenie warunków sprzyjających rzeczywistemu rozwojowi i funkcjonowaniu tych dzieci w społeczeństwie.

Dane potrzebne do przekazania 1% podatku

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową w Rzeszowie
Numer KRS 0000227167


Nr konta 73 1240 1792 1111 0010 0561 0438
Bank PEKAO S.A I/O w Rzeszowie


ul. Dąbrowskiego 1/5a
35-033 Rzeszów

Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry