Środa, 20 Lutego 2019, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie "Bezpieczne dzieci w przyjaznej szkole i w sieci" Tygrysek sportowcem Wykorzystanie nowoczesnej Metody Warnkego (...) Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami Zakończone Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Zakończone Projekty
„Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami szansą do ich samodzielności”
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową w Rzeszowie od 01.06.2015 r. do 31.12.2015 r. realizowało zadanie publiczne „Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami szansą do ich samodzielności”
więcej
Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie
Informacja w przygotowaniu
więcej
„Łańcut Miastem bezpiecznych i przyjaznych szkół”
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową w Rzeszowie od października do grudnia 2014r. na terenie miasta Łańcut realizowało projekt pn. „Łańcut Miastem bezpiecznych i przyjaznych szkół” w ramach Rządowego Programu na lata 2014-20.
więcej
Wspólnie i aktywnie w drodze ku lepszej przyszłości
Celem projektu było nawiązanie i rozwój współpracy pomiędzy polskimi Centrum Szkolenia Sportowego Młodzieży, Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową a słowackim stowarzyszeniem sportowym FAMT z Preszowa
więcej
Nowatorskie metody pracy z dzieckiem z ADHD
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową w Rzeszowie informuje, że w dniu 31.10.2012 r. zakończyła się realizacja projektu "Nowatorskie metody pracy z dzieckiem z ADHD".
więcej
Kompleksowe przygotowanie do pracy z dzieckiem z ADHD
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Z Nadpobudliwością Psychoruchową z siedzibą w Rzeszowie informuje, że zakończyła się realizacja projektu "Kompleksowe przygotowanie do pracy z dzieckiem z ADHD" w dniu 31. 07. 2012roku.
więcej
Asystent dziecka z ADHD
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Z Nadpobudliwością Psychoruchową z siedzibą w Rzeszowie informuje, że 30 sierpnia 2011 r. zakończyła się realizacja projektu „Asystent dziecka z ADHD".
więcej
1 | 2  »»»  
Archiwum aktualności
Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry