Środa, 20 Lutego 2019, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie "Bezpieczne dzieci w przyjaznej szkole i w sieci" Tygrysek sportowcem Wykorzystanie nowoczesnej Metody Warnkego (...) Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami Zakończone Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie
Doradztwo zawodowe
W związku z realizacją projektu "Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie" informujemy, że w dniach od 10.07.2015 r. do 17.07.2015 r. odbędzie się doradztwo zawodowe dla uczestników projektu w Kolorowym Świecie ul. Kozienia 7 sala II p.
więcej

Szkolenie dla I i II Gr. pn. "Praca z dzieckiem z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego"
W związku z realizacją projektu: "Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie" informujemy, że w dniach 20.06.2015 r. oraz 21.06.2015 r. odbędzie się szkolenie dla I gr o II Gr.(...)
więcej

Szkolenie pn. "Praca z dzieckiem z całościowymi zaburzeniami rozwoju - Autyzm, Zespół Aspergera" - Gr.1 i Gr. 2
W związku z realizacją projektu: "Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie" informujemy, że w dniach 16.05.2015 r. oraz 17.05.2015 r. będzie odbywać się szkolenie dla I gr o II Gr.(...)
więcej
Szkolenie pn. "Praca z dzieckiem z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego" - Gr.I i Gr. II
W związku z realizacją projektu: "Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie" informujemy, że w dniach 02.05.2015 r. oraz 03.05.2015 r. będzie odbywać się szkolenie dla I gr o II Gr.(...)
więcej
Aktualizacja Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie
Aktualizacja Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „ASYSTENT UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO SZANSĄ NA ZATRUDNIENIE” w związku z organizacją dodatkowych szkoleń z dnia 27. 03.2015r
więcej
Konferenja promująca zatrudnienie asystentów
W dniu 25.02.2015 roku odbyła się konferencja promująca zatrudnienie asystentów w ramach projektu: „Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie” .

więcej
Staż
W związku z realizacją projektu: "Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie" informujemy, że od 1 września 2014 roku Uczestnicy/czki rozpoczęli staż w następujących szkołach podstawowych na terenie woj. podkarpackiego.
więcej
Terapia ręki
W związku z realizacją projektu: "Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie" informujemy, że w dniach 25 oraz 26 sierpnia 2014 r. będzie odbywać się szkolenie pt. "Terapia ręki" zarówno dla grupy I oraz II w Hotelu Iskra.
więcej
"Trening Zastępowania Agresji" (część II szkolenia) III Grupa
W związku z realizacją projektu: "Asystent ucznia niepełnosprawnego szansą na zatrudnienie" informujemy, że w dniach 21, 22 oraz 23 lipca 2014 roku będzie odbywać się szkolenie dla III grupy
więcej
1 | 2 | 3 | 4  »»»  
Archiwum aktualności
Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry