Środa, 20 Marca 2019, Ilość odwiedzin:
Aktualności Zarząd 1% podatku Kontakt Wszystko o ADHD Projekty Zapytania ofertowe Konferencje Galerie Terapie dla dzieci Warsztaty dla dobrych rodziców Szkolenia Rekomendujemy Wspierają nas Przyjaciel Tygryska Do sponsorów Polityka Plików Cookies. Prasa o ADHD
mecenat

 

 

   

 


 

 

 

 

współpraca
Rekomendujemy
Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci Z Nadpobudliwością Psychoruchową rekomenduje asystentów, którzy brali udział w Projekcie pt. "Asystent dziecka z ADHD".

Projekt był realizowany w okresie od 01.04.2010 r. do 31.08.2011 r. w ramach działania 7.2 „Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej", poddziałania 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Głównym założeniem Projektu było podniesienie kwalifikacji i kompetencji zawodowych z zakresu specjalistycznych metod pracy z dzieckiem z ADHD u 40 bezrobotnych nauczycieli/lek, zamieszkałych na terenie województwa podkarpackiego w okresie od 01.04.2010 do 31.08.2011 roku.

Uczestnicy zrealizowali cykl szkoleń będący kompleksowym przygotowaniem do pracy z dzieckiem z ADHD. Ponadto każdy uczestnik wziął udział w zajęciach z doradztwa zawodowego.
Od 01 września 2010 r. do 30 czerwca 2010 r. uczestnicy projektu odbywali w szkołach na terenie woj. podkarpackiego dziesięciomiesięczny staż na stanowisku Asystent Dziecka z ADHD, gdzie zdobywali praktyczne umiejętności z zakresu specjalistycznych metod pracy z dzieckiem z ADHD.

Pliki do pobrania
  powiat_brzozowski.pdf
  powiat_debicki.pdf
  powiat_jaroslawski.pdf
  powiat_krosnienski.pdf
  powiat_lezajski.pdf
  powiat_mielecki.pdf
  powiat_przemyski.pdf
  powiat_strzyzowski.pdf
  powiat_rzeszowski.pdf
  powiat_sanocki.pdf
  powiat_tarnobrzeski.pdf
Edito CMS v2.2
Skuteczne pozycjonowanie
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z ADHD - Rzeszów ul. Dąbrowskiego 1/5A startwsteczdo góry