Stylowy dom – stylowe wnętrze

Podążanie za obowiązującymi trendami nie należy do najłatwiejszych rzeczy. W wirze obowiązków często zapominamy o tym, aby odświeżyć nasze mieszkanie lub inne wnętrze. Nie poddawaj się nudzie i postaw na ponadczasowe wzory, które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze wpasują się w obowiązujące trendy. W wyborze pomoże Ci firma Interviol, która na rynku wyróżnia się różnorodnością trwałych i stylowych produktów, a także doskonałą obsługą klienta oraz niedoścignionymi referencjami środowiskowymi. Nie zapominaj, że przy wyborze podłogi warto sugerować się najwyższą jakością, która dana firma oferuje. Przecież podłogi te mają służyć nam na lata, a przy tym być odporne na zabrudzenia i rysowanie. Dzięki nowemu nastawieniu do rynku luksusowych podłóg winylowych firma ta stanowi ciekawą alternatywę zarówno dla dystrybutorów wykładzin, jak i klientów indywidualnych.

Prosta i szybka instalacja

Każdy z nas marzy o szybkim efekcie naszej pracy. W tym przypadku idealne okazać się może położenie podłóg winylowych, które z łatwością znajdziesz wybierając moduelo. Podłogi te dostępne są zarówno w wersji do instalacji tradycyjną metodą bezklejową, jak i prostym w obsłudze systemie CLICK, co sprawia, że są one atrakcyjne dla wszystkich użytkowników. Mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem do każdej nowoczesnej przestrzeni. Luksusowe podłogi o wyjątkowo naturalnym wyglądzie i niezrównanej trwałości można zastosować w domu, biurze czy sklepie.

Wytrzymałość to teraz podstawa

W miejscach, gdzie jest wzmożony ruch ciężko utrzymać czystość, a przy tym ładny wygląd podłóg. Jeśli chcesz przestać martwić się wyglądem nawierzchni to skorzystaj z usług firmy, która produkuje materiały najwyższej jakości. Moduelo to połączenie autentyczności z estetyką naturalnych materiałów z wyjątkową trwałością innowacyjnej technologii luksusowych wykładzin winylowych. W swoim asortymencie posiada trzy różne kolekcje pokryć podłogowych, które oferują przepiękne wzory imitujące drewno lub kamień. Wszystkie luksusowe winylowe pokrycia podłogowe posiadają unikalną poliuretanową warstwę ochronną Protectonite, która zabezpiecza je przed zatarciami, plamami i zabrudzeniami. Podłogi z ich kolekcji mają najbardziej wytrzymałą warstwę wierzchnią, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem do powierzchni o dużym natężeniu, a przy tym gwarantują piękny wygląd. Wszystkie pokrycia są starannie projektowane, aby odzwierciedlać niepowtarzalne wzory i faktury występujące w przyrodzie.

Tagged : /