Ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę do stolicy Bułgarii

Jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych Polaków jest Bułgaria. Mimo że Polacy tłumnie plażują się w nadmorskich miejscowościach, takich jak Złote Piaski lub Słoneczny Brzeg, coraz więcej z nich planuje dowiedzieć się czegoś więcej o tym rejonie i odwiedzić stolicę Bułgarii – Sofię. Ten artykuł skupi się na tym niezwykłym mieście.

Ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę – poznaj podstawowe informacje na temat Sofii

Otóż, ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę jest podstawowym wyposażeniem bagażu zaraz po okularach przeciwsłonecznych. Warto je zabrać, ponieważ Sofia znajduje się na południu Europy, w zachodniej części Bułgarii. Sofia nie jest dużą stolicą – liczba mieszkańców lekko przekracza jeden milion, co jest naprawdę niewiele w stosunku do Londynu czy Paryża. Kolejną zaletą, która przemawia na korzyść tego miasta jest klimat, który jest łagodny nawet w zimę, a lato trwa znacznie dłużej niż te w Polsce.

Ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę – gdzie kupić dobre ubezpieczenie?

Jest wiele miejsc, które oferują profesjonalne ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę. Jeśli jednak interesują cię dobre warunki, tj. wysokie koszty leczenia nawet do 200 000 Euro oraz assistance, a także ochrona bagażu i OC w życiu prywatnym, warto zapoznać się z ofertą firmy ColonNade, która jest ekspertem w udzielaniu korzystnych ubezpieczeń zdrowotnych na wyjazd za granicę w umiarkowanej cenie. Co więcej, nie musisz wychodzić z domu, aby zakupić takie ubezpieczenie – wszystko możesz zrobić przez internet.

Sofia to doskonały kierunek na weekendowe wojaże, pod warunkiem posiadania ważnego ubezpieczenia zdrowotnego na wyjazd za granicę.

Tagged : / /